Weź udział
w wydarzeniach

Dzień otwarty

z gościem specjalnym - Zosią Zochniak z UDO (Ubrania Do Oddania)

Rozwiązuj zagadki i odkrywaj tajemnice fast fashion. Sprawdź się w zmaganiach ze swoimi znajomymi i dowiedz się, jak moda wpływa na środowisko. W maju gościem specjalnym drzwi otwartych w Punkcie Zwrotnym będzie Zosia Zochniak z UDO (Ubrania Do Oddania)

Zosia Zochniak – CEO & Co-Founderka marki Ubrania Do Oddania
Pomysłodawczyni i współzałożycielka platformy fundraisingowej UbraniaDoOddania.pl, która łączy zbiórki odzieży używanej ze wsparciem finansowym na rzecz organizacji charytatywnych i placówek edukacyjnych (program „Szkoła w Porządku”).

Promotorka i edukatorka odpowiedzialnej konsumpcji mody i kultury less waste. Projektuje i wdraża działania wiarygodne i odpowiedzialne społecznie w firmach oraz korporacjach, które chcą budować świadomość nt. obiegu zamkniętego.

Dzięki zaangażowaniu zespołu Ubrania Do Oddania przekazała podmiotom NGO już ponad 2 mln złotych. Ekspertka UN Global Compact ds. Strategii UE na rzecz wyrobów włókienniczych o obiegu zamkniętym. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana, m.in przez: Forbes, Twój Styl, WPROST, Fundację Poland Business Run.

11.05.2024, godz. 12.00
wstęp 10 zł

Dzień otwarty

Zapraszamy na ostatnie w tym sezonie drzwi otwarte w punkcie Zwrotnym. Rozwiązuj zagadki i odkrywaj tajemnice fast fashion. Sprawdź się w zmaganiach ze swoimi znajomymi i dowiedz się, jak moda wpływa na środowisko.8.06.2024, godz. 12.00
wstęp 10 zł